ALTINGüzellik Ailesi olarak sektöre 2017 yılında adım attık ve uzman kadromuzla Şişli’de hizmet vermekteyiz.

Dr. Feyza Altın’ın desteği ve bilgisi ile çıktığımız bu yolda, bir araya getirdiğimiz uzman ekibimizle size sağlıklı şekilde güzelleşme ve gençleşme hizmeti sunmaktayız.

Başlıca uygulamalarımız: Botoks, Dolgu, Mezoterapi, Cilt Bakımları, Dermapen & Dermaroller, Bölgesel Zayıflama ve Sıkılaşma, Medikal Ayak Bakımı – Podoloji, Kalıcı Makyaj & Micropigmentasyon, Bay / Bayan Lazer Epilasyondur.

 

Kapıdan girişinizde sıcak bir karşılamayla başlayan birlikteliğimiz, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilerler ve uzmanlarımızın bilgisi ve tecrübesi ile şekillenir.

Uygulamalarımız huzurlu ve rahat bir ortamda gerçekleşir. Sonunda sizlerin en iyiye kavuşması, bizlerin mutluluk kaynağıdır. Sizlere katacağımız huzur ve mutluluk hissi, kalıcı birlikteliğimizin temellerini atacaktır.

Beklentiniz huzur, rahatlama ve güzelleşme ise ALTINGüzellik doğru bir seçim olacaktır. Sizleri de en yakın zamanda ALTINGüzellik Ailesine ziyaretinizi bekliyoruz.

 

Misyonumuz, donanımlı ekip ile piyasadaki en etkin cihazları ve doğal ürünleri kullanarak, misafirlerimize uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz, güzelleşmeyi ve gençleşmeyi destekleyen kişiye özel uygulamaları, sağlık ve huzur içerisinde misafirlerimize ulaştırmak ve hep beraber daha güzele ilerlemektir.